Cihazlar *Marmara Bölge Bayisiyiz…

Fluidigm Biomark HD
Yüksek kapasiteli Real Time PCR sistemidir. Bir defada 9.216 PCR reaksiyonunu 3 saat içinde tamamlayabilen Biomark sıradan bir REAL PCR sistemi değildir, tek hücreden gen ekspresyonu, yüksek kapasiteli miRNA taraması gibi özel uygulamaları bulunmaktadır.

C1 System
Dünyada ilk tek hücre genomik araştırma sistemi olan C1 heterojen hücre popülasyonu arasında tek hücre hassasiyetinde hassas ayrım sağlar. DNA, mRNA, hedeflenmiş gen ekspresyonu ve miRNA kalıplarınızın hepsini tek bir sistem olarak hazırlayacak bir platformdur.

Helios – A CyTOF system
Mass Spectrometry ve Flow Cytometry sistemlerini bir araya getiren tek hücre düzeyinde 50’ye kadar parametreyi çalışabileceğiniz bir kütle sitometresidir.

Callisto
Her birimde 100 – 3000 hücre kültüre edilebilen 32 adet bölmeye sahip tam otomatik bir hücre kültür sistemidir. Her bölmeyi 16 farklı reaktifin değişik kombinasyonlarıyla muamele edebilir ve hücreleriniz 3-4 haftaya kadar canlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

Polaris
İstediğiniz hücreleri tek tek seçebileceğiniz ve 24 saat süre ile in vivo olarak transkripsiyon faktörleri, RNA’lar, küçük moleküller ve benzeri ajanlar ile istediğiniz doz ve süreyi kontrol ederek muamele edebileceğiniz floresan mikroskop entegre bir sistemdir.

Hazır Panel Kitler *Marmara Bölge Bayisiyiz…

Nano CVD

Kardiovasküler hastalıklar ve tromboz ile ilişkili olduğu bilinen mutasyonlar için geliştirilmiş 18 mutasyonu analiz edebilmektedir.

Nano Drug

Özellikle onkoloji tedavisinde önemli olan ve sürekli kullanılan ilaçlara karşı hızlı metabolize etmeye neden olan (direnç) veya yavaş metobilize etmeye neden olan (toxisite) mutasyonları belirlemede kullanılır. 20 ilaç direnci mutasyonuna ait sonuçlar elde edilir.

Nano Fmf

Tekrarlayan ateş, karın ağrısı, eklem ağrısı ya da şişme, göğüs ağrısı ve çeşitli döküntüler ile kendini gösteren genetik geçişli bir hastalık olan Ailesel Akdeniz Ateşi (Familial Medeterranean Fever, FMF)’nin tanısı için geliştirdiği, 24 mutasyonu aynı anda analiz eder.

ADRES:
Kozyatağı Mah. Gazi Ethem Paşa Sok. No:41/A Kozyatağı-Kadıköy İstanbul

TELEFON:
+90 850 255 0 779

FAKS:
+90 850 255 0 778

E-POSTA:
info@poyrazmedikal.com.tr